İNGİLİZCE EĞİTİM SETİ

İngilizce öğrenmeye karar verdikten sonraki ilk aşama, İngilizce’yi nasıl öğreneceğinize karar vermenizdir. İngilizce öğrenmek için birçok farklı yol mevcut. Kurslara gidebilirsiniz, yurt dışına çıkabilirsiniz, kelime ezberleri yapabilirsiniz, anadili İngilizce olan kişilerle sohbetler edebilir veya konuşmalarını dinleyebilirsiniz, online sertifikalar alabilir, online İngilizce kursları ve İngilizce eğitim setleri ile öğrenmeye çalışabilirsiniz. Tüm bu yollar size farklı yöntemlerle İngilizce öğretebilir, fakat yabancı dil öğrenme konusundan kazandırdığı beceriler, avantaj ve dezavantajları değişkenlik gösterecektir. Biraz da bu yöntemleri konuşalım, ne dersiniz?

Dilgoo ailesi olarak öncelikle sizlerin İngilizce’yi kolaylıkla ve keyifle öğrenmenizi istiyoruz. İngilizce öğrenirken elbette zamandan ve mekandan tasarruf etmenizi sağlamak, öğrendiklerinizin aklınızda kalıcılığını artırmak, dinleme konuşma ve yazma becerilerinizi geliştirmek gibi hedeflerimiz de var. İngilizce öğrenirken sizi kırk beş dakika boyunca bir dersliğe kapatmak ve en fazla %50 verim aldığınız bir ders ile sizi yormak istemiyoruz. Online İngilizce kursları gibi yine belirlenmiş saatlerde bilgisayar başında saatler ayırmanızı ve geri dönüş vermenizi zorlaştıran bir yöntem de izlemiyoruz. İngilizce dil seviyenizin önemi yok, her an her yerde erişim sağlayabilirsiniz. Okuma, yazma ve telaffuz becerilerinizi artırmayı, öğrendiklerinizin kalıcılığını sağlamayı, öğrenmenizi ve öğrenirken keyif almanızı garanti ediyoruz!

İngilizce öğrenmek için birçok alternatif yönteme sahip olduğumuz bu günlerde, sizi tam da bu çağın öğrenme metoduyla tanıştıracağız. Da Vinci metoduyla İngilizce öğreten Dilgoo İngilizce eğitim seti, İngilizce öğretirken eğlendiriyor. Saatlerce oturup bekleyeceğiniz dersliklerden sizi azade ederek Dilgoo eğitim setiyle her an her yerde kelime ezberleyebilir ve İngilizce’nizi geliştirebilirsiniz.

Da Vinci metoduyla İngilizce öğreten Dilgoo Eğitim Setlerine ulaşmak, daha detaylı bilgi almak için Dilgoo web sayfamıza göz atabilirsiniz. https://dilgoo.com/#satinal