Hayatımızın her alanında ihtiyacımız olan İngilizceyi öğrenirken zorlanabiliyoruz. Bunun belirli sebepleri var. Yanlış öğrenme yöntemleri, isteksiz öğretmenler tarafından ders almak, zorunlu hissedilme, sadece bir ders olarak görmek İngilizce öğrenememe sebeplerinden biridir. Bu sebeplerin hepsini yıkıp, öncelikli olarak kitaplarla İngilizce öğrenmeye başlarsanız, aslında ne kadar keyifli olduğunu görebilirsiniz.

Kitapları eski yöntem olarak saysanız da, asıl öğreneceğiniz şeylerin kitaplarda olduğunu bilmelisiniz. Bu İngilizce öğrenme kitaplarını elde edip düzenli bir çalışma sağlarsanız ne kadar başarılı olacağınızı göreceksiniz.

 

Neymiş peki bu kitaplar?

 

 

 

 

 

Detaylı İngilizce Gramer

İngilizce gramer konularının tek tek, maddeler halinde anlatıldığı bu kitaptan kesinlikle yararlanmalısınız. Kitapta örneklere ve tekrara oldukça yer verilmiştir. Bu yüzden bol bol alıştırmalarla karşılaşacaksınız. Alıştırmalardan sakın kaçmayın. Bol bol okuyun ve çözün. Her seviyeye uygun olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz.

 

 

 

 

 

A’dan Z’ye Tam Kapsamlı İngilizce Öğrenim Seti

İngilizce öğrenim, İngilizce konuşma, İngilizce sözlük olarak 3 ana konuyu bir sette bulunduran bu öğrenim setlerine de bakabilirsiniz. Bu 3 bölümün yanında 160 dakikalık mp3 ses kayıtları da bulunmaktadır.

Başlangıç seviyesinden, ileri seviyelere kadar geliştirmenizi sağlayan kitap setleri ile İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

English Grammar Today 

Bazı kitapların Türkçe açıklamalı olmaları daha çok önem arz edebiliyor. Hele bir de İngilizce öğrenmeye yeni başlıyorsanız bu daha çok önemli oluyor. Bu kitap da onlardan biridir.

 

 

 

 

 

 

Yeni Başlayanlar İçin İngilizce – English For Beginners

İngilizce öğrenimine yeni başlayanlar için ideal kitaplardan biridir. 10 yaş ve üstü öğrenciler için hazırlanmış kitaplardan biridir. Tamamen sade bir dille anlatılmıştır. Türkçe açıklamalar ile İngilizceyi sıfırdan öğrenebilirsiniz. Yabancı öğretmenlerin seslendirdiği ses kayıtlarını dinleyerek, İngilizcenizi geliştirebileceksiniz. İngilizce konuşma pratiği için de materyalleri bulunan bu kitapta İngilizce sözcük ve deyimleri Türkçe çevirileriyle beraber öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 

 

80 Günde/Derste İngilizce

İngilizce öğrenmek isteyenlerin, özellikle de geliştirmek isteyenlerin 80 derste öğrenebileceği kitaptır. Kitabın aynı zamanda mp3 formatlı ses kayıtları da bulunmaktadır. Bu sayede dinleyerek de öğrenme imkanı sağlıyor. Özellikle, dinleme, anlama, konuşma üzerine etkili oluyor. Eğer dinleyerek çalışmak istemezseniz de sadece kelimelerin telaffuzunu dinleyebileceğiniz ses kayıtları da mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

Hızlı İngilizce 1.Basamak Seti

Kendi kendinize İngilizce öğrenebilmeniz için hazırlanan bir kitaptır. Aynı zamanda İngilizceyi hızlı öğrenmenizi de amaçlamaktadır. 2 kitap ve 2 CD’den oluşmaktadır.

 

 

 

 

 

Uygulamalı Temel İngilizce Dilbilgisi

Özellikle İngilizce grameri en alt düzeyden, üst düzeylere kadar anlatan bir kitaptır. İngilizce gramerde olan gereksiz ayrıntılardan arındırılmış, sade dille İngilizce gramer konuları anlatılmıştır. Kitapta verilen her İngilizce cümlenin Türkçe çevirisi de bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Collins English for Exams

İngilizceyi İngilizce öğrenmek isteyenlerin adresindesiniz. İngilizce gramer, İngilizce sözlük, İngilizce konuşma, yazma, okuma, dinlemenin bulunduğu geniş bir kitaptır. Daha çok IELTS sınavı için hazırlanmıştır. Kitabın yanında bir de CD bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

İngilizce Yeterlilik Sınavı-Test Book

İçinde 5 deneme sınavı, 1320 soru barındıran test kitabını alıştırmalar için kullanabilirsiniz. Aslında amacı gereği bazı üniversitelerin sınavı için hazırlanmış olsa da öğrendiğiniz konuları bu soruları çözerek pekiştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Dilgoo ile İngilizce öğrenmek

Tüm bu kitaplardan yararlanmak yerine Dilgoo online eğitim setlerini değerlendirebilirsiniz. Animasyonları seyrederek İngilizce öğrenmek ister misiniz? Çok hoş duyulduğuna eminiz. Bu yüzden İngilizce gramer ve sözcükleri öğrenmek için animasyon izle!

 

 

İngilizce Öğrenmek için Kitaplar